Veerle

    Veerle Heeren 

    - Woont in Sint-Truiden
    - Heeft een zoon: Laurens

 




Studies

- Klassieke humaniora: HSO economie-wetenschappen: Zuster van Maria te Landen (1983)
- Licentiaat in de Rechten, VUB (1989)
- Geaggregeerde in het hoger onderwijs, VUB (1990)
- Master in International and Comparative Law, VUB (1990)

 


Beroepsloopbaan

- Bestuurssecretaris, Nationale School voor de Fiscaliteit, Ministerie van Financiën (1990-1991)
- Adjunct van de directeur, Vlaamse Huisvestingsmaatschappij, juridische dienst en dienst verkopen (1991-1995)

 


 


Politieke loopbaan

- Burgemeester stad Sint-Truiden (01.01.2013-nu)
- Gemeenteraadslid in Sint-Truiden (01.01.1995-31.12.2012)
- Fractieleider gemeenteraad CD&V Sint-Truiden (2007-2012)
- Vlaams Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (04.07.1995-05.01.2009)
- Secretaris van het Bureau van het Vlaams Parlement (2005-05.01.09)
- Vlaams minister voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (06.01.2009-12.07.2009)
- Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (30.06.2009-25.05.2014)
- Secretaris van het Bureau van het Vlaams Parlement (13.07.2009-01.02.2012)
- Eerste ondervoorzitter van het Bureau van het Vlaams Parlement (01.02.2012-25.05.2014)
- Federaal Volksvertegenwoordiger (25.05.2014-nu)